Web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, ürün fotoğrafçılığı ve SEO alanlarında profesyonel ve deneyimli ekibiyle hizmet veren Studio Zeplin Reklam Ajansı olarak Ostim’de faaliyet gösteren şirketler için kaçırılmayacak bir kampanya hazırladık.

Hangi sektörde çalışıyor olursa olsun, günümüzde tüm şirketlerin kurumsal bir web sitesine sahip olması gerekmektedir. Web siteniz hem yaptığınız işe yaklaşımınızı ve diğer firmalardan farklarınızı yansıtan bir dijital katalogdur, hem de ürün ve hizmetleriniz için potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı ve iş ağınızı geliştirmenizi sağlayan bir portfolyo.

Ostim, Ankara’nın ve Türkiye’nin en önemli organize sanayi bölgelerinden biridir. Hem yurt içi hem de yurt dışı ithalat ve ihracat süreçlerinde önemli rol oynamaktadır. Bu ihtiyacı göz önüne alarak çok dilli web siteleri geliştiriyor, yurt dışındaki müşterilerinize de ulaşabilmenizi de sağlıyoruz. Web sitesi yapan diğer ajanslardan farkımız ise, sitenizin google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmesi için temel seo hizmetlerini yerine getiriyor ve kullanımı kolay bir yönetim paneli ile sizlere sunuyoruz.

Web sitenizi tasarlarken sektörünüze ve kurumsal kimliğinize uygun bir tasarım dili oluşturuyor ve kullanıcıların kolayca gezinebileceği bir sadelikte şık tasarımlar oluşturuyoruz. Ayrıca site tasarlandıktan sonra müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak revizeleri gerçekleştiriyor ve müşteri odaklı bir çalışma süreci ortaya koyuyoruz.

Sitenizle ilgili yaşayabileceğiniz sorunlarda teknik ekibimiz sürekli olarak telefon ve çevrimiçi destek sağlıyor ve sitenin kullanım eğitimini yerinizde çalışanlarınıza veriyoruz.

Tam kapsamlı bir reklam ajansı olarak tüm dijital pazarlama ve reklam süreçlerinde de yanınızdayız. Bu kapsamda verdiğimiz hizmetler ise şunlar:

 • Sosyal medya yönetimi
 • Ürün fotoğraf çekimi
 • Google reklamcılığı
 • Ambalaj ve kutu tasarımı
 • Marka stratejisi oluşturma
 • E-Ticaret Çözümleri

Kolay Yönetim Paneli

Hiçbir deneyimi olmayan kullanıcılar için bile basitçe yönetilebilecek bir panelle sitenizin kontrolü sizde olsun. 

Ücretsiz SSL

Web sitenizin SSL güvenliği sayesinde tarayıcılar tarafından güvenilir site olarak işaretlenmesini sağlıyoruz. 

Mobil Uyumlu Tasarım

İnternete bağlanan cihazlar arasında mobil aygıtların payı artıyor. Mobil uyumlu tasarım sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacak. 

Teknik Destek

Her türlü soru ve sorun durumunda online ve telefonla 7/24 destek alın. İşiniz aksamasın. 

SEO Uyumlu

Arama motorları dostu tasarım, zengin içerik desteği, temiz kodlama sayesinde siteniz birinci sayfada görünsün.

Site Kullanım Eğitimi

Siteyi nasıl kullanacağınızı size veya çalışanlarınıza etkin bir eğitimle anlatıyor, kolayca kullanabilmenizi sağlıyoruz. 

Bize Ulaşın

Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin


  Back to list

  İlginizi Çekebilir

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir