Dünya dijitalleşiyor. İnsanlar birbirleriyle internette tanışıyor, internet üzerinden haberlere erişiyor, alışverişlerini yine online mağazalardan yapıp, fikirlerini internetteki mecralarda belirtiyor. 

İnsanlar bir yer, hizmet, ürün ya da kurum hakkında bilgi alabilmek için arama motorlarını kullanıyor. Sosyal medyada yazılan yorumlar üzerinden bir otele gidip gitmemeye ya da bir ürünü satın alıp almamaya karar verebiliyor. İşte böyle her şeyin dijitalleştiği bir dönemde internetteki varlığınızın planlanması ve yönetilmesi şirketinizin geleceği için oldukça yaşamsal bir hale gelmiş oluyor.

Profesyonel bir görünüm, kurumunuzu en iyi yansıtan metinlerin üretilmesi, potansiyel müşterilerinizle sosyal ağlar üzerinden kurduğunuz iletişim çok çok önemli hale geliyor. Yapılan araştırmalara göre insanların çok büyük bir bölümü satın alma süreçlerine geçmeden önce satıcının web sitesini inceliyor, satıcı hakkında yazılan yorumlara göz atıyor.

Tüm bunlar göz önüne alındığında Studio Zeplin olarak, müşterilerimizin internetten en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlıyoruz. Ankara web tasarım firmaları arasında yıllara yayılan deneyimimiz ve profesyonel ekibimiz ile önce müşterimizin ihtiyaçlarını analiz ediyor, sonra onlar için en uygun planlamayı çıkarıyoruz.

Tüm süreçlerde müşterilerimizin önce fikirlerini alıyor, istek ve beklentilerini en iyi karşılayabilmek için sektörel rekabet analizini yapıyor ve olası fırsatları raporluyoruz.

Biz sadece web tasarım yapmıyoruz, webdeki tüm görünürlüğünüzü yöneterek şirketiniz için kurumsal bir görsel kimlik yaratıyor ve profesyonel seo hizmetlerimizle Ankara’da ya da tüm Türkiye çapında daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Ankara seo hizmetimiz Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarından daha fazla trafik çekmenizi sağlarken, siteye gelen ziyaretçinin etkileşime geçebilmesi için doğru iletişim kanallarıyla kullanıcının bir davranışta bulunmasını tetiklemeye çalışıyoruz.

Web Tasarım Fiyatları

Fiyatlarımız projenin büyüklüğü ve müşterilerimizin beklentilerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Siz de hak verirsiniz ki 4 sayfadan oluşan statik bir site fiyatıyla, günde binlerce kişinin ziyaret ettiği, alışveriş ve yorum yapabildiği bir web sitesinin fiyatları değişkenlik gösterecektir. Yine de yaptığımız tüm siteler için kolay kullanım paneli, teknik destek sunuyor ve ücretsiz hosting hizmetimizle sitenizi güncel olarak yedekleyerek güvende tutuyoruz. Ayrıca yaptığımız tüm siteler geliştirilmeye ve farklı modüllerle farklı işlevler kazanabilecek esnekliğe sahip olduğu için zaman içinde değişen isteklerinize yanıt veriyoruz. E-ticaret paketlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

Kurumsal ve profesyonel bir web projesine ayıracağınız bütçe kesinlikle beklentilerimizle paralel olmalı. Studio Zeplin olarak web tasarım dışında ürün fotoğrafı çekimi alanında profesyonel ekipmanlarımızla e-ticarete girmek isteyen müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Lütfen iletişim sayfamıza giderek iletişim formunu doldurun ya da bizi arayın. Yerinize gelerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi verelim.

Kolay Yönetim Paneli

Hiçbir deneyimi olmayan kullanıcılar için bile basitçe yönetilebilecek bir panelle sitenizin kontrolü sizde olsun. 

Ücretsiz SSL

Web sitenizin SSL güvenliği sayesinde tarayıcılar tarafından güvenilir site olarak işaretlenmesini sağlıyoruz. 

Mobil Uyumlu Tasarım

İnternete bağlanan cihazlar arasında mobil aygıtların payı artıyor. Mobil uyumlu tasarım sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacak. 

Teknik Destek

Her türlü soru ve sorun durumunda online ve telefonla 7/24 destek alın. İşiniz aksamasın. 

SEO Uyumlu

Arama motorları dostu tasarım, zengin içerik desteği, temiz kodlama sayesinde siteniz birinci sayfada görünsün.

Site Kullanım Eğitimi

Siteyi nasıl kullanacağınızı size veya çalışanlarınıza etkin bir eğitimle anlatıyor, kolayca kullanabilmenizi sağlıyoruz. 

revizyon
ARAŞTIRMA & PLANLAMA

Kampanyanın hedefine dönük doğru strateji için araştırma.

tasarimplanlama
TASARLAMA

Özgün, şık ve mesajı hedef kitleye doğru bir biçimde ileten tasarım.

grafik_tasarim_sureci
REVİZYON & SONLANDIRMA

Müşteri beklentilerine uygun tasarım için iletişim halinde revizyon

Back to list

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir