Medikal Ürün Satışı Yapan Firmalara Özel Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal ciddiyetinizi yansıtan, medikal sektörüne özel tasarım şablonlarımızla rakiplerinizin bir adım önüne geçin. 

Kolay Yönetim Paneli

Hiçbir deneyimi olmayan kullanıcılar için bile basitçe yönetilebilecek bir panelle sitenizin kontrolü sizde olsun. 

Ücretsiz SSL

Web sitenizin SSL güvenliği sayesinde tarayıcılar tarafından güvenilir site olarak işaretlenmesini sağlıyoruz. 

Mobil Uyumlu Tasarım

İnternete bağlanan cihazlar arasında mobil aygıtların payı artıyor. Mobil uyumlu tasarım sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacak. 

Teknik Destek

Her türlü soru ve sorun durumunda online ve telefonla 7/24 destek alın. İşiniz aksamasın. 

SEO Uyumlu

Arama motorları dostu tasarım, zengin içerik desteği, temiz kodlama sayesinde siteniz üst sıralarda görünsün.

Site Kullanım Eğitimi

Siteyi nasıl kullanacağınızı size veya çalışanlarınıza etkin bir eğitimle anlatıyor, kolayca kullanabilmenizi sağlıyoruz. 

Ankara Medikal Şirketleri İçin
Dijital Pazarlama Çözümleri

Dilerseniz Hepsi Burada, Trendyol gibi pazaryerleri ile tam entegrasyon kurulumu yapacağımız web sitesi ile kendi satışlarınızı kendiniz yönetin. 

Profesyonel ürün fotoğraflarınızı çekelim, sosyal medya hesaplarınızı efektif bir şekilde yönetelim ve tüketicileri sadık müşterileriniz haline dönüştürme sürecinizde size yardımcı olalım. 

Medikal Firmalar İçin SEO Hizmetlerimizle Daha Çok Satış Yapın

1.

Site İçi ve Dışı SEO Analizi

Sitenizi arama motorları ile tam uyumlu halde, mobil uyumlu tasarlıyor ve özel içerik yazarak ürün sayfanızı öne çıkarıyoruz. 

2.

Google Reklamları İle Büyüyün

Aramaya verilen reklamlar aracılığıyla sitenize daha çok trafik çekin, trafiği satışa dönüştürebilmek için etkileşim kanallarımızı kullanın.

3.

Fotoğraf & Video Çekimi

Ürün fotoğraf ve videolarınızın kalitesini artırarak profesyonel bir izlenim yaratın. 

4.

Toplu Mail Gönderim

Dilediğiniz kadar kişiye toplu mail gönderin. Haberleri, gelişmeleri ve önemli bildirimleri mail listenize ulaştırın. 

Sık Sorulan Sorular

Medikal Firmalar Web Sitesi Açabilir Mi?

Sağlık Bakanlığı’na bağlı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanlığı’nın (TİTCK), Tıbbi Cihaz Satış, Reklam Ve Tanıtım Yönetmeliği’nde değişikliğe gidildi. Bu yönetmelikle uygulama gerektirmeyen tüm tıbbi cihazların Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi’ne sahip işletmelerce, internet ortamında satışı ve reklamına izin verildi.

Medikal Firmalar İçin Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Veriyor Musunuz?

Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz dilerseniz sosyal medya hesaplarınızı beklenti ve hedefleriniz doğrultusunda sizler için yönetmektedir. Kliniğinizde ya da stüdyomuzda profesyonel ekipmanlarımızla video içeriklerinizi üretiyor ve sosyal medya etkileşiminizi artırıyoruz. Medikal firmalar için geliştirdiğimiz özel projeleri öğrenmek için lütfen bize ulaşın. 

Medikal Web Sitem Google'da İlk Sayfada Yer Alacak Mı?

Bu soruya evet cevabı veren ve seo uzmanı olduğunu iddia eden dolandırıcılardan lütfen uzak durun. SEO kompleks ve zaman isteyen bir süreçtir. Anlamlı sonuçlar almak birkaç ay, sayfa sıralamasında yükselmek ise düzenli bir çalışmayla mümkün olmaktadır. 

Medikal Firmalar İçin Ne Tür SEO Çalışmaları Yapıyorsunuz?

Arama motorlarının sitenizi üst sıralarda göstermesi için pek çok farklı değişken devreye girmektedir. Sitede doğru anahtar kelimeler kullanılması, site haritasının arama motorlarına tanımlanması, site hızı, mobil uyumluluk, kaliteli içerik, sitenin aldığı dış bağlantılar bunlardan birkaçıdır. 

Medikal E-Ticaret Sitem Google İşletmelere ve Haritalara Kaydedilecek Mi?

Yerel bazda hizmet veren medikal firmalarının  Google İşletmeler ve Google Haritaları doğru kullanması oldukça önemlidir. Kapsamlı bir Google İşletmeler sayfası oluşturarak bu sayfayı web sitenize bağlıyor ve trafiğinizi yükseltiyoruz. Ayrıca Google Search Console'a sitenizi kaydedederek raporlama ve istatistiklere ulaşmanızı sağlıyoruz. 

İnternet Sitem İçin Aylık ya da Yıllık Ödeme Yapacak Mıyım?

Hayır web sitenizi bir kez alacağınız hizmetler doğrultusunda fiyatlıyor ve aylık ya da yıllık düzenli  bir ödeme talep etmiyoruz.

Teknik Destek Veriyor Musunuz?

Bir yıl boyunca ücretsiz telefonla ve çevrimiçi olarak teknik destek sağlıyoruz. Sitenizin düzenli olarak yedeklemesini yapıyor ve güvenliğini sağlıyoruz. 

Bize Ulaşın

Ankara'da web tasarım ve dijital reklamcılık alanlarında hizmet veren bir reklam ajansı olan Studio Zeplin'in ilk amacı müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılamaktır. 

Aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için bize yazabilirsiniz. Dilerseniz sizi kliniğinizde ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi verebiliriz. 


    Back to list

    İlginizi Çekebilir

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir